Co bude dělat Aneta Langerová o Vánocích a co má v plánu na rok 2020?

Články

Na to nám odpověděla v krátkém rozhovoru.

Jak si užíváte předvánoční atmosféru?

Každý rok se těším, až napadne sníh. I jako malá jsem padající vločky za oknem milovala. Venku se vše utiší. Kdyby nebylo těch vánočních zmatků, ať už je to nakupování dárků, nebo stres, který je cítit v ulicích, tak by byl vánoční čas ještě příjemnější. Předvánoční čas si také každý rok užívám s kapelou, celým svým týmem a s našimi fanoušky na koncertech, kde také vždy vládne příjemná atmosféra.

Jak trávíte Štědrý den?

Nejdůležitější pro mě je vánoční klid, odpočinek, být s blízkými v klidné atmosféře domova, nebo na cestách. To je nejkrásnější dárek, který můžu dostat. Máme v rodině hodně dětí, ráda s nimi trávím čas a ten vánoční je ještě o něco intenzivnější.
 

Stejně jako SHERLOG jste se i Vy zapojila do listopadových oslav a 17.11. jste zpívala na Václavském náměstí a na Národní třídě. Co pro Vás tyto oslavy znamenají?

Oslav se účastním zejména proto, že chci vzdát hold všem, kteří se zasloužili o to, aby už i naše generace mohla žít ve svobodné a demokratické zemi. Jsem z generace, která si ani neumí představit, jaké to muselo být před rokem 1989. Dnes máme mnoho možností, jak svůj život žít a za to jsem nesmírně vděčná, ač to s sebou nese i velkou zodpovědnost.

Co chystáte pro rok 2020?

V roce 2020 mě čeká turné se skvělou slovenskou kapelou Korben Dallas. Právě teď nahráváme pár nových společných písní, které na koncertech zazní. Je to spolupráce, na kterou jsem se dlouhou dobu těšila a už v březnu vyrazíme na první koncert z deseti v Čechách i na Slovensku. Současně připravuji své další album. Jsem teď v tvůrčím období, všechno se skládá dohromady. Tahle práce mě strašně těší.

Jak Vám SHERLOG pomáhá?

SHERLOG mi dopřává klidné spaní, nemusím myslet na to, jestli moje auto někdo ukradne, a i kdyby to udělal, zase mi ho najdou a do dvou hodin ho mám zpět. Díky SHERLOGu je zkrátka v bezpečí. Auto je můj druhý domov, jsme stále někde na cestách.

Jarní turné Anety a kapely Korben Dallas naleznete na webových stránkách ZDE.

Autor fotografie: Olga Špátová a Helena Kadlčíková

 

 Zpět

Klientů si vážíme

×