Provozovatel multiproduktového portfolia značky SHERLOG

Provozovatel multiproduktového portfolia značky SHERLOG

O firmě SHERLOG SE

O nás

O nás

Specialisté na zabezpečení, vyhledávání a monitoring vozidel, motocyklů, lodí nebo techniky.

Lokalizujeme úniky a ztráty produktovodných tras. Využíváme vlastní rádiovou frekvenci pro rádiové lokalizační systémy. Působíme po celém světě. Provozujeme vlastní webovou a mobilní aplikaci pro GPS/GSM monitoring firemních vozidel.

Profil

  • Společnost se proměnila z mateřské SECAR BOHEMIA, a.s.
  • Ryze česká firma s českým kapitálem
  • Přes 120 zaměstnanců
  • Komplexní produktová řešení
  • Vývoj a výroba HW/SW, služby a zákaznická podpora

Nové výzvy

  • Zdokonalování stávajících technologií a služeb
  • Rozšíření spolupráce na projektech celospolečenského charakteru
  • Působení v mezinárodních projektech
  • Vývoj nových produktových řad
  • Vývoj speciálních projektů na míru

Náš příběh

Náš příběh

SHERLOG SE je provozovatel vlastní rádiové frekvence. Vlastní rádiovou síť využívá pro lokalizaci a vyhledávání odcizených vozidel SHERLOG SecurityCar. Provozuje GPS/GSM monitorovací systémy SHERLOG Trace, které nabízejí komplexní službu pro správu vozového parku. Specifické využití představuje produkt SHERLOG Security Pipelines, který slouží k detekci a lokalizaci úniků médií z dálkovodných tras.

Systém SHERLOG SE SecurityCar je jediný systém v ČR určený pro zabezpečení vozidel všeho druhu na bázi rádiové technologie. Rádiová síť je tvořena soustavou stovek anténních zaměřovacích bodů, které umožňují lokalizovat chráněný objekt. Díky koordinaci NON-STOP Operačního centra, vlastních vyhledávacích prostředků a spolupráci s Policií ČR je délka vyhledávací akce průměrně 2 hodiny. Systém SHERLOG SecurityCar je dlouhodobě nejúčinnější pokrádežový zabezpečovací systém s úspěšností navrácení vozidla více než 98%.

SHERLOG SE provozuje monitorovací systémy SHERLOG Trace. V současné době je největším provozovatelem online monitorovacích systémů a elektronické knihy jízd v ČR.

Společnost nabízí možnost čištění motoru pomocí vodíku tzv. dekarbonizaci, díky tomu můžete svému autu snížit provozní náklady, emise, hlučnost a zároveň obnovit jeho výkon. Tuto službu nabízíme na několika našich pobočkách po celé ČR. 

Náš příběh

SHERLOG SE představuje na domácím trhu špičku ve svých oborech a řadí se k předním i v evropském měřítku. Služby systému SHERLOG aktivně využívá přibližně 7 500 společností a to nejen v ČR a Evropě, ale i v Jižní Americe a na Blízkém východě.

Společnost je držitelem Certifikátu pro systém managementu dle EN ISO 9001:2016 reg. číslo 03 2021 01.

Milníky v historii firmy

"Minulost je moudrost. Současná je láska. Budoucnost jsou možnosti."
Ralph Smart, americký psycholog a spisovatel

Značka SHERLOG a filozofie společnosti

Značka SHERLOG a filozofie společnosti

Značka SHERLOG vytváří stabilní pocit ochrany. Je vnímána jako seriózní, prémiová a důvěryhodná. Její síla vychází z kombinace dlouholeté tradice a dynamického vývoje. Vysoká kvalita jejích produktů a služeb spolu se špičkovým servisem a péčí o klienta je pro SHERLOG SE vždy na prvním místě.

Klientů si vážíme

×